طرح غربالگری نظام سلامت جهت کرونا بیشتر بدانید

لیست بیمارستان ها و مراکز درمانی کرونا در ایران بیشتر بدانید

همه چیز درباره ویروس کرونا بیشتر بدانید

قوانین و مقررات

مخاطب گرامی؛ قبل از هرگونه فعالیت در سایت، قوانین و شرایط استفاده از پلاس ماد را مطالعه نمایید. ثبت نام در سایت به منزله پذیرش قوانین پلاس ماد بوده و پلاس ماد می تواند عضویت کاربرانی که به قوانین بی توجهی می کنند را حذف نماید. ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی و تلفن همراه و سایر خدمات ارائه شده توسط پلاس ماد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین پلاس ماد است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پلاس ماد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی اطلاعات و محتوای سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت فن آوری های نوین ارزش است و هرگونه سو استفاده از اطلاعات، قابل پیگیری است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پلاس ماد مانند متن، اشکال، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، کلیه محتوای تولیدشده توسط پلاس ماد جزئی از اموال پلاس ماد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پلاس ماد است و تحت قوانین کپی رایت در ایران میباشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پلاس ماد محفوظ می‏‌دارد.

استفاده از تصاویر غیر اخلاقی، سیاسی و هر نوع تصویری که با شئونات اخلاقی، انسانی و قانونی جمهوری اسلامی ایران و حتی سایر کشور ها و ادیان در تضاد باشد ممنوع است.

اگر در شرایط پزشکی اورژانسی قرار دارید با پزشک خود و یا با شماره تلفن ۱۱۵ تماس بگیرید.