طرح غربالگری نظام سلامت جهت کرونا بیشتر بدانید

لیست بیمارستان ها و مراکز درمانی کرونا در ایران بیشتر بدانید

همه چیز درباره ویروس کرونا بیشتر بدانید

راهنما

خدمت رسانی پلاس ماد شامل دو دسته کلی پزشکان و بیماران است.

پزشکان و مراکز درمانی می توانند پس از ارائه مجوز کاری معتبر از مراجع ذیربط در سامانه ثبت نام و حساب کاربری خود را فعال کنند. سایر مخاطبان می توانند با یک‌بار ثبت نام در سیستم به تمامی پزشکان سامانه دسترسی داشته باشند.

در صفحه ی اصلی می توان پزشک و یا تخصص مورد نظر را بر حسب مکان جستجو نمود. در صفحه پزشک می توان تمامی اطلاعات مربوط به سوابق کاری و تخصص های پزشک، آدرس مطب و نوبت دهی از پزشک را مشاهده نمود. با کلیک بر روی نوبت دهی می توان روز و ساعت مورد نظر خود را رزرو نمود. (هزینه ی ویزیت هر پزشک بر اساس تعرفه های آن مطب تعیین میگردد) سپس با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره همراه، سیستم به شما کد رهگیری نمایش میدهد که می توانید مطمئن شوید نوبت شما ثبت گردیده است. کد رهگیری را تا پایان مراحل ویزیت و مراجعه به مطب همراه داشته باشید.

در صورت درخواست لغو نوبت، با ورود به پروفایل (صفحه کاربری) من و مشاهده ی نوبت های گرفته شده، با کلیک بر روی دکمه ی "لغو نوبت"می توانید نوبت را لغو نمایید.

* کاربران می تواند برای خود یا شخص دیگری نوبت رزرو کنند.

* در نظر داشته باشید نوبت‌هایی که در سیستم ثبت می شود به منزله زمان پذیرش بیمار است و ممکن است زمان پذیرش با زمان ویزیت متفاوت باشد.

* چانچه نوبت از طرف پزشک یا کلینیک لغو گردد، از طریق سیستم و یا تلفنی توسط منشی مطب به کاربر اطلاع رسانی می گردد.